Bakony Maraton 09

Támogatóink:

Kisalföld cikk:

A Soproni Kerékpár Club tagjai szép számmal vettek rész a hétvégén Vinyén megrendezésre került Kellys Bakony Maraton hegyikerékpáros versenyen.

Rövid távon (28 km) a felnőtt férfiak között Stippinger László kiváló teljesítmények eredményeként a dobogó 3. fokára állhatott, Krisch János 6., Keledi Gergely 8. helyen végzett.

Közép távon (49 km) master férfiak között Tömördi Zsolt 17., Auer László 29., Takács Kálmán 48. -ként ért célba

Szintén közép távon a felnőtt hölgyek között Varga Barbara 8., a felnőtt férfiak mezőnyében Ács László 9., Gludovátz Gábor 29. helyen futott be.

Dittmayer András egy szerencsétlen bukásban kulcscsontját törte, a helyszíni ellátást követően kórházba szállították. Szerencsére a törésen kívül komolyabb sérülést nem szenvedett.

A csapatot Németh Gábor, mint független versenybíró képviselte a megmérettetésen.